O nas

Doświadczenie kropka


Projektowaniem wnętrz zajmuję się od 2005 roku.

Przez kilka lat współpracowałam z firmą oferującą projektowanie i urządzanie pod klucz ale nadszedł czas na własną autorską pracownię projektowania wnętrz.

Doświadczenie zdobyte przy kilkunastu projektowanych i nadzorowanych pod klucz inwestycjach daje mi możliwość optymalnego zaprojektowania wnętrza, pomaga rozwijać własną koncepcję pomocy Klientom przy urządzaniu ich własnych mieszkań. 

W swoich projektach oferuję przede wszystkim funkcjonalność. Wnętrze jest do mieszkania i trzeba czuć się w nim dobrze. Wymagania Klienta staram się łączyć z możliwościami i obecnymi trendami we wnętrzach.

Współpracuję od lat ze sprawdzonymi ekipami, tworzymy zgrany zespół dający możliwość zrealizowania każdego projektu.

Jednocześnie w dalszym ciągu zajmuję się projektowaniem domów jednorodzinnych wg indywidualnych wymagań i oczekiwań Klientów. Dodatkowo oferuję inne usługi związane z architekturą tj. adaptację gotowych projektów, przebudowy istniejących domów, inwentaryzacje, konsultacje, ekspertyzy projektowe oraz analizę chłonności działek pod inwestycję.

Posiadam uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń od 2010 roku. 

odbiory mieszkań

 


 

Od ponad 10 lat przynależę do Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów RP pod numerem: MA-2410. kropki

 


 

profesjonalne urządzanie wnętrz

Jak pracujemy kropka


Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i nieszablonowo starając się o maksymalne zadowolenie Klienta. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i pragnień Klientów w zakresie stylu każdego z aranżowanych pomieszczeń jak też dobrania materiałów odpowiednich do oczekiwań i deklarowanego budżetu.

Najważniejszy jest Klient więc nie narzucamy własnych wizji i koncepcji, uważnie słuchamy oczekiwań i preferencji i staramy się stworzyć przestrzeń w stylu takim, jaki podpowiada poczucie estetyki wnętrz Klienta.

Nie narzucamy sztywnej formuły współpracy i zostawiamy Klientowi w jakim stopniu będzie potrzebował naszej pomocy. Zakres oferowanych prac może być indywidualnie ustalany, choć z doświadczenia wiemy, że w większości przypadków Klient potrzebuje profesjonalnej pomocy przez cały okres powstawania projektu bądź jego późniejszej realizacji. 

 


 

Odbiory mieszkań kropka


W ramach umowy na kompleksową realizację wnętrz odbieramy wspólnie z Klientami mieszkania dzieląc się uwagami i doświadczeniem przed podpisaniem protokołów. 

Zapewniamy pomoc w dokładnym sprawdzeniu wszystkich elementów w odbieranych czterech ścianach. Precyzyjna kontrola stanu technicznego wnętrz pozwala uniknąć strat finansowych i wszelkich niespodzianek w późniejszej eksploatacji.

odbiory mieszka


 

nadzory

Nadzory kropka


W czasie realizacji inwestycji całość prac objęta jest nadzorem architekta. Dbając o każdy szczegół, uważnie pilnujemy, aby prace wykonane zostały zgodnie z projektem. Informujemy o postępach planowanych prac, rozwiązujemy ewentualne problemy techniczne oraz dbamy o dotrzymanie wyznaczonych terminów. 

Pilnujemy również, aby wykonawca użył materiałów odpowiedniej jakości. Wszystkie nadzory realizowane są wyłącznie przez doświadczonych architektów!


 

Dobór materiałów kropka


Uważamy, że aby uniknąć rozczarowań i nieporozumień niektórych rzeczy po prostu nie powinno się ustalać na odległość – dlatego większość materiałów wykończeniowych na etapie projektu staramy się oglądać na żywo wspólnie z Klientem aby mieć pewność, że spełni on wszelkie oczekiwania co do wyglądu i jakości.

W ramach ustaleń materiałowych są wspólne wyjazdy do sklepów i showroomów, porównywanie materiałów ze sobą na spotkaniach w naszym biurze na podstawie wzorników oraz przygotowywanych dla nas przez podwykonawców na specjalne życzenie próbek. Staramy się indywidualnie konsultować każdy szczegół zarówno pod kątem jego walorów estetycznych jak też użytkowych. Z doświadczenia i opinii naszych Klientów wiemy, że jest to bardzo cenny element ustaleń.

biuro projektowe w Warszawie


 

logistyka

Logistyka kropka


W ramach obsługi logistycznej zamawiamy materiały oraz pilnujemy dostaw. Oferujemy również usługę przechowania materiałów wykończeniowych w naszym magazynie, tak aby trafiły na budowę w najbardziej właściwym momencie. W przypadku, jeśli jest potrzeba przechowania rzeczy Klienta przez okres trwania inwestycji (lub tylko jego końcowym etapie) możemy również pomóc Klientowi z zorganizowaniem bezpiecznego, suchego i strzeżonego przez 24/7 miejsca do przechowania jego własnych rzeczy do czasu przeprowadzki do nowego lokalu.

Kluczowe dla nas jest nie tylko przygotowanie projektu wnętrz ale przede wszystkim pełna satysfakcja Klienta z wykończonego mieszkania zgodnie z wszelkimi jego oczekiwaniami.


 

Prace stolarskie kropka


W ramach projektu zabudowy stolarskiej na wymiar oferujemy nie tylko same rysunki dla stolarzy oraz nadzór na prawidłowym ich wykonaniem i montażem ale również merytoryczne konsultacje odnośnie wykorzystania przydatnego w codziennym użytkowaniu dodatkowego wyposażenia zabudowy kuchni, garderoby bądź szaf. Wskazujemy, które z rozwiązań są najbardziej praktyczne, a które stanowią zbyt duży wydatek, względem jego walorów użytkowych.

profesjonalne urządzanie wnętrz