Urządzanie pod klucz

kompleksowy projekt wnętrz

Projekty wnętrz pod klucz kropka


Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi architektoniczne były możliwie jak najbardziej różnorodne, dlatego oferujemy również wykończenie wnętrz mieszkań "pod klucz". Urządzanie "pod klucz" to oferta skierowana przede wszystkim do osób, które nie mają możliwości ku temu, by samodzielnie nadzorować wszelkie prace wykończeniowe, związane z urządzeniem własnych wnętrz.

 


 

Czym są projekty oraz wykończenia "pod klucz" i dlaczego warto się na nie zdecydować? kropka


"Projekty pod klucz" to kompleksowe projekty aranżacji wnętrz wraz z planowaną później realizacją. Pracując nad nimi już na etapie aranżacji i wyboru materiałów możemy planować terminy realizacji, tak aby po zakończeniu fazy przygotowania dokumentów wykonawczych płynnie rozpocząć prace budowlane.

Odpowiednie zaplanowanie, umiejętne i sprawne prowadzenie budowy jest niezwykle istotne pod kątem terminowości realizacji inwestycji, po to by w ciągu kilku miesięcy zakończyć prace i oddać lokal w pełni gotowy do zamieszkania.

 

Projekty wnętrz pod klucz


 

Kosztorys, harmonogram, płatności, przebieg budowy

Kosztorys, harmonogram, płatności, prowadzenie budowy – zadbamy o to wszystko kropka


Jak więc przebiega cały proces związany z urządzaniem mieszkania pod klucz? Pod koniec etapu opracowywania dokumentacji projektowej wykonujemy kosztorys inwestorski oparty na materiałach wykorzystanych w projekcie. Duża cześć z nich jest wyceniona na podstawie rabatów dostępnych dla architektów. Dzięki temu Klient ma możliwość nabycia towarów w niższej cenie, niż jakby dokonywał zakupów samodzielnie. Na tym etapie tworzony jest również harmonogram prac wykończeniowych, aby poszczególne etapy robót budowlanych były realizowane zgodnie z zamierzeniami. Cały proces budowlany i wykończeniowy rozpisany jest na poszczególne etapy.

Nasze projekty wykończeń pod klucz mają charakter kompleksowy. Nie ograniczamy się do opracowywania projektów aranżacji wnętrz, ponieważ pełnimy też funkcję inwestora zastępczego, prowadzimy budowę, nadzorujemy, zamawiamy materiały, koordynujemy prace wszystkich ekip – wszystko to w oparciu o ustalony harmonogram i budżet realizacyjny.

 


 

Do kogo jest więc skierowana oferta wykończeń "pod klucz"? kropka


Wykończenia "pod klucz” polecamy szczególnie osobom zajętym i zapracowanym. Takim, które nie dysponują wystarczająco dużą ilością czasu niezbędną do samodzielnego prowadzenia budowy, a jednocześnie chciałyby mieć wyremontowane i wykończone pod klucz mieszkanie na wysokim poziomie, bez stresu oraz w wyznaczonym terminie. Zastępujemy w większości czynności związanych z urządzaniem wnętrz mieszkań, apartamentów i domów, co wiąże się z oszczędnością czasu i pieniędzy.

 

Hardej projekty na czas

 

 


 

Jeśli szukasz doświadczonego i sprawnie działającego zespołu specjalistów – świetnie Trafiłeś! kropki