Urządzanie pod klucz Warszawa

kompleksowy projekt wnętrz

Kompleksowe usługi aranżacji i wykończenia wnętrz pod klucz w Warszawie kropka


Szukasz pomysłu na aranżację swojego mieszkania w Warszawie, ale nie masz czasu na samodzielne prowadzenie prac wykończeniowych? Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi architektoniczne były możliwie jak najbardziej różnorodne, dlatego oferujemy również wykończenie wnętrz mieszkań "pod klucz". Urządzanie "pod klucz" to oferta skierowana przede wszystkim do osób, które nie mają możliwości ku temu, by samodzielnie nadzorować wszelkie prace wykończeniowe, związane z urządzeniem własnych wnętrz lub po prostu chcą mieć pewność, że ich przestrzeń będzie urządzona z dbałością o każdy detal. W ramach naszej oferty zajmujemy się nie tylko projektowaniem i aranżacją przestrzeni, lecz także przeprowadzamy kompletne prace wykończeniowe - wszystko po to, by nasi Klienci od razu mogli wprowadzać się do swojego idealnego mieszkania.

 


 

Czym są projekty oraz wykończenia "pod klucz" i dlaczego warto się na nie zdecydować? kropka


Projekty pod klucz to kompleksowe projekty aranżacji wnętrz wraz z planowaną później realizacją, które stanowią także idealnie rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i oszczędność czasu. Pracując nad nimi już na etapie aranżacji i wyboru materiałów możemy planować terminy realizacji, tak aby po zakończeniu fazy przygotowania dokumentów wykonawczych płynnie rozpocząć prace budowlane. Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku urządzania wnętrz pod klucz w Warszawie jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom w pełni profesjonalną usługę. Nasz zespół składa się z pomysłowych projektantów i wykwalifikowanych wykonawców, którzy dokładają wszelkich starań, by zrealizować projekt zgodnie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagającego Klienta, a także zapewniają mu całkowitą kontrolę nad każdym etapem inwestycji.

W oparciu o nasze doświadczenie, zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednie zaplanowanie, umiejętne i sprawne prowadzenie budowy jest niezwykle istotne pod kątem terminowości realizacji inwestycji, co pozwala na skrócenie czasu realizacji projektu i szybsze oddanie lokalu w pełni gotowego do zamieszkania.

 

Projekty wnętrz pod klucz


 

Kosztorys, harmonogram, płatności, przebieg budowy

Kosztorys, harmonogram, płatności, prowadzenie budowy – zadbamy o to wszystko kropka


Jak więc przebiega cały proces związany z urządzaniem mieszkania pod klucz w Warszawie?
Zaplanowanie i realizacja takiego projektu aranżacji wnętrza to wyjątkowo złożone przedsięwzięcie, które wymaga uwzględnienia wielu czynników. Działania projektowe rozpoczynamy od gruntownej analizy potrzeb i preferencji Klienta. Następnie przystępujemy do stworzenia koncepcji projektu aranżacji wnętrza, który opierać się będzie na spersonalizowanych oczekiwaniach Klienta w kwestiach związanych z kolorystyką, a także doborem mebli, oświetlenia czy elementów dekoracyjnych. Następnie przygotowujemy wizualizację wnętrz. Przedostatnim etapem jest przygotowanie szczegółowych rysunków wykonawczych rozwiązań technicznych, zawartych w projekcie.
Na etapie finalnym projektu sporządza się kosztorys inwestycyjny oparty na użytych w projekcie materiałach. Duża cześć z nich jest wyceniona na podstawie rabatów dostępnych dla doświadczonych architektów. Dzięki temu Klient ma możliwość nabycia towarów w niższej cenie, niż jakby dokonywał zakupów samodzielnie. Na tym etapie tworzony jest również harmonogram prac wykończeniowych, aby poszczególne etapy robót budowlanych były realizowane zgodnie z zamierzeniami. Cały proces budowlany i wykończeniowy rozpisany jest na poszczególne etapy.

Nasze projekty wykończeń pod klucz warszawskich mieszkań mają charakter kompleksowy. Nie ograniczamy się jedynie do opracowywania projektów aranżacji wnętrz, ponieważ pełnimy też funkcję inwestora zastępczego, prowadzimy budowę, nadzorujemy, zamawiamy materiały, koordynujemy prace wszystkich ekip – wszystko to w oparciu o ustalony harmonogram i budżet realizacyjny.

 


 

Do kogo jest więc skierowana oferta wykończeń "pod klucz"? kropka


Nasze wykończenia "pod klucz” polecamy szczególnie osobom zajętym i zapracowanym. Takim, które nie dysponują wystarczająco dużą ilością czasu niezbędną do samodzielnego prowadzenia budowy, a jednocześnie chciałyby mieć wyremontowane i wykończone pod klucz mieszkanie w Warszawie na wysokim poziomie, bez stresu oraz w wyznaczonym terminie. Zastępujemy w większości czynności związane z urządzaniem wnętrz mieszkań, apartamentów i domów, a także działamy w sposób umożliwiający oszczędność czasu i pieniędzy, przy jednoczesnym wyborze najlepszych materiałów i produktów na rynku. W naszej warszawskiej pracowni aranżacji wnętrz każdy projekt to osobna, niepowtarzalna opowieść, którą piszemy razem z naszymi Klientami, starannie słuchając ich potrzeb i obrazując ich wizje wymarzonego wnętrza.

 

Hardej projekty na czas

 

 


 

Nie trać czasu na samodzielne szukanie rozwiązań, jeśli szukasz doświadczonego i sprawnie działającego zespołu specjalistów. kropki 

Skontaktuj się z nami już dziś.