PROJEKTY POD KLUCZ

Co to jest, dla kogo i dlaczego warto go robić?

kompleksowy projekt wnętrz

Jest to kompleksowy projekt wnętrz wraz z planowaną później realizacją. Pracując nad nim już w czasie etapu aranżacji i wyboru materiałów możemy planować terminy realizacji tak aby niezwłocznie po zakończeniu fazy przygotowania dokumentów wykonawczych płynnie wejść na budowę.

Odpowiednie zaplanowanie, umiejętne i sprawne prowadzenie budowy jest niezwykle istotne pod kątem terminowości realizacji inwestycji, tak aby w kilka miesięcy móc oddać ją w pełni gotową do zamieszkania.

Po wykonaniu wizualizacji z aranżacjami, pod koniec etapu opracowywania dokumentacji projektowej wykonujemy kosztorys Inwestorski oparty na materiałach wykorzystanych w projekcie. Duża cześć materiałów jest wyceniona na podstawie rabatów dostępnych dla architektów. Dzięki temu Klient ma możliwość zakupić towary taniej, niż jakby dokonywał zakupów samodzielnie.

Na tym również etapie tworzony jest harmonogram prac inwestycyjnych. Cały proces budowlany i wykończeniowy rozpisany jest na poszczególne tygodnie. Wg takiego harmonogramu przebiega później realizacja na budowie.

kosztorys inwestorski

W  trakcie  trakcie budowy realizacji my  pełnimy  funkcje  inwestora  zastępczego,  prowadzimy  budowę,  nadzorujemy,  zamawiamy  materiały, koordynujemy prace wszystkich ekip a wszystko to w oparciu o ustalony harmonogram i przyjęty budżet realizacyjny.

terminowe wykończenie pod klucz

Projekty pod klucz szczególnie polecamy osobom zapracowanym, które nie mają za dużo czasu na samodzielne zajęcie się prowadzeniem budowy a jednocześnie chciałyby mieć wyremontowane i wykończone pod klucz mieszkanie na wysokim poziomie, bez stresu oraz w wyznaczonym terminie.