PROJEKTY POD KLUCZ

Co to jest projekt pod klucz, dla kogo i dlaczego warto go robić?

Projekt pod klucz jest to kompleksowy projekt wnętrz wraz z planowaną później realizacją. Pracując nad projektem pod klucz już w czasie etapu projektowania możemy planować terminy realizacji tak aby niezwłocznie po zakończeniu etapu projektu płynnie wejść na budowę.

Odpowiednie zaplanowanie, umiejętne i sprawne prowadzenie budowy jest niezwykle istotne pod kątem terminowości realizacji inwestycji, tak aby w kilka miesięcy oddać inwestycje w pełni gotową do zamieszkania.

Po wykonaniu projektu wnętrz, pod koniec etapu projektowego wykonujemy kosztorys Inwestorski oparty na materiałach wykorzystanych w projekcie. Duża cześć materiałów jest wyceniona na podstawie rabatów projektowych, dzięki temu Klient ma możliwość zakupić towary sporo taniej, niż jakby dokonywał zakupów samodzielnie.

Na tym również etapie budowany jest harmonogram prac inwestycyjnych. Cały proces budowalny i wykończeniowy rozpisany jest na poszczególne tygodnie. Wg takiego harmonogramu przebiega później realizacja na budowie.

W trakcie budowy my pełnimy funkcje inwestora zastępczego, prowadzimy budowę, nadzorujemy, zamawiamy materiały, koordynujemy prace wszystkich ekip a wszystko to w oparciu o ustalony harmonogram i przyjęty budżet realizacyjny.

Projekty pod klucz szczególnie polecamy osobom zapracowanym, którzy nie maja za dużo czasu na samodzielne zajęcie się prowadzeniem budowy a jednocześnie chcieliby mieć wyremontowane i wykończone pod klucz mieszkanie na wysokim poziomie i bez  stresu.

Jeżeli jesteś zainteresowany projektem pod klucz, wyślij nam rzut swojego mieszkania z krótkim komentarzem w jakim stylu chciałbyś urządzić mieszkanie.

My odezwiemy się do Ciebie z propozycją konkretnych rozwiązań.

Formularz kontaktowy

Załącznik (.pdf)